Timable Event

鄭中基 "One More Time" 演唱會 2019 香港站

time 4 Feb (Mon), 6 Feb (Wed) 9:30pm (3hr)

time 5 Feb (Tue), 8 - 9 Feb 8:15pm (3hr)

location Hong Kong Coliseum 》9 Cheong Wan Road, Hung Hom, Hong Kong

fee: $780 / $480 / $280

Update 20/11/2018: 公佈於2018年11月21日公開發售

Update 7/11/2018: 加開 2019年2月8日一場,信用卡優先訂票

Update 23/10/2018:
2018年2月4日至6日,即係年三十晚到大年初二,鄭中基一連三場演唱會,鄭中基希望今次好反應同上次一樣咁好,佢話:「檔期係得咁多,如果真係要加場,最多我快啲搭台、快啲拆台囉!」咁即係有機加場啦!

Update 5/10/2018:
首領自己confirm咗啦!農曆年會開4場紅館演唱會呀!佢話「連續4年新年都冇嘢食,好耐冇開演唱會,今次主題關於愛同希望,鼓勵香港人,我個女話要唱,佢已經揀咗歌同我合唱,阿仔就唔鍾意唱歌,鍾意玩樂器。」



有消息指首領今個農曆年會開紅館演唱會呀!嗚呀~上次2年前又係新年開,嗰次就真係難撲飛到嘔呀!不過大家懷疑,今次都會一樣係咁難撲嫁喇~大家唯做足準備,平日就唔好日日喺屋企煲劇喇,得閒就出去結交多啲朋友,最好係銀行界呀保險界呀娛樂界呀咁啦!係咁嫁啦!喺香港地做歌迷都好慘㗎...

  • 請勿誤信非官方售票渠道


公開發售座位表


加場發售座位表

AEG Ticketing
credit card
AEG Ticketing
6 Nov 2018 9am - 8 Nov 2018 11:59pm

(ended)
AEG Ticketing
credit card
AEG Ticketing
7 Nov 2018 (Wed) 9am - next day 11:59pm

(ended)
AEG Ticketing
addition
AEG Ticketing
8 Nov 2018 (Thu) 9am - 11:59pm

(ended)
Viagogo
marketplace
Viagogo
6 Nov 2018 (Tue) 9am onward

(ended)
URBTIX
public sale
URBTIX
21 Nov 2018 (Wed) 10am onward

(ended)
URBTIX
addition
URBTIX
12 Dec 2018 (Wed) 10am onward

(ended)
related events

謝霆鋒《烈日當歌》音樂會 @霹靂903歌托邦

17 Mar (Sun) 1pm (5hr)

@ 亞洲國際博覽館 露天廣場

Update 11/2/2019 原來係有好多Line-Up 嘅 演出陣容確定有 DJ King、Mr.、Nowhere Boys、Pandora、per se、PHOON、RubberBand、Seasons for Change、

旺福《旺情歌》巡迴演唱會 2019 香港站

16 Feb (Sat) 8pm (1hr 30min)

@ 1563 at the East

全台灣最歡樂的樂團! 帶著全新大碟返嚟喇! Timable獨家售票,立即搶購! 門票包一杯場地飲品外,更免費可獲手工啤酒James Boag’s Lager 或Little Creatures Dog Days 一枝

Josie & The Uni Boys "The Classic Purple Psycho Experience" 音樂會

6 Apr (Sat) 8:15pm (3hr)

@ 九龍灣國際展貿中心 3/F 匯星STAR HALL

最強班霸列陣! 一次紫色幻樂搖滾派對! 何超儀同海膽仔舊年玩嘅《We Go Berzerka Explode Into Life》音樂會真係叫好又叫座!今年決定加碼,搵埋LMF、24味、Jan@秋紅、DH、My Skin Against Your

more related events