Timable Event

屋宇署「軟雪糕免費派」

time 14 Apr (Sun) noon (2hr)

location 百老匯 旺角 》旺角西洋菜街6-12號

time 15 Apr (Mon) noon (2hr)

location 灣仔電腦城 》灣仔軒尼詩道130號

time 16 Apr (Tue) 6pm (2hr)

location 荃灣廣場 》香港荃灣大壩街4-30號

time 17 Apr (Wed) noon (2hr)

location 駿業街遊樂場 》香港觀塘駿業街58號

time 18 Apr (Thu) 6pm (2hr)

location 柴灣吉勝街8號 》柴灣吉勝街8號

time 19 Apr (Fri) noon (2hr)

location 將軍澳唐俊街11號 》將軍澳唐俊街11號

time 20 Apr (Sat) noon (2hr)

location 家樂坊 》香港旺角登打士街56號

time 21 Apr (Sun) noon (2hr)

location 港鐵銅鑼灣站 C出口 》銅鑼灣記利佐治街

time 22 Apr (Mon) noon (2hr)

location 大圍道72號 》大圍道72號

time 23 Apr (Tue) noon (2hr)

location 長沙灣道828號 》長沙灣道828號

time 24 Apr (Wed) noon (2hr)

time 27 Apr (Sat) 11am (2hr)

location 中環皇后大道中138號 》中環皇后大道中138號

time 25 Apr (Thu) noon (2hr)

location 海富中心 》香港金鐘夏愨道18號

time 26 Apr (Fri) noon (2hr)

location Apple Store 尖沙咀店 附近 》尖沙咀廣東道100號

time 27 Apr (Sat) 1:30pm (1hr 30min)

location 上環文咸東街126號 》上環文咸東街126號

time 27 Apr (Sat) 2pm (4hr)

location Tai Kwun 》10 Hollywood Road, Central, Hong Kong

time 27 Apr (Sat) 3:30pm (1hr 30min)

location 琳寶徑休憩花園 》中環琳寶徑

(free event)

屋宇署樓宇安全周驚喜獻禮!「BD雪糕車」會巡迴港九新界免費派發軟雪糕!

由4月14日起至4月27日,只須Like或者Follow屋宇署Facebook/Instagram即可免費獲得限量版BD雪糕一支。嗱嗱聲快啲Mark定地點同派發時間啦!


另有免費甜筒派發:【27/4‧六】中環大館

數量有限,先到先得,送完即止
related events

「活在當廈」樓宇安全周2019

27 Apr (Sat) 12:30pm (5hr 30min)

@ Tai Kwun

一年一度嘅 樓宇安全周 返嚟啦!活動免費入場,又有得玩又有禮物拎~ 今年嘅主題係「活在當廈」,希望大家透過今次嘅樓宇安全周,能夠更加了解樓宇嘅現況,專注當下樓宇需要保養同維...

天際100「8週年慶典」

14 Apr - 30 Jun (every Sun to Thu) 10am (11hr)

@ 天際100香港觀景台

一年一度的天際 100 香港觀景台 (天際 100) 週年慶典又到啦!為慶祝 8 歲生日,亦適逢復活節長假期,天際 100 將於 4 月 12 日至 6 月 30 日期間特别呈獻一系列的 推廣優惠,包括港人專享的「8 ...

崇光百貨感謝祭2019

20 - 26 May 10am (13hr)

@ 崇光百貨 (銅鑼灣店、尖沙咀店)

喺崇光感謝周年慶Part 1仲未買夠嘅您,而家可以喺感謝周年慶Part 2繼續掃貨!由20/5至26/5期間,您將會喺崇光銅鑼灣店、尖沙咀店搵到更多優惠貨品!加上特別延長營業時間,由朝早10點開到...

more related events